Tagasi
Edasi
Tagasi
Edasi

OPEL GTC.

Kompaktne sportauto.

Opel GTC-s on ühendatud urbanistlikult šikk välimus, ihaldusväärne sportinterjöör ning tõeline sõidunauding. Uusimast mootori- ja vedrustustehnoloogiast tuleb liikumapanev jõud ning igakülgne turvalisus muudab sõidud muretumaks.

 

Suurepärase välimusega, kompaktne ja üllatavalt praktiline Opel GTC on täiskasvanulik sportkupee. Vaata, miks on see auto eriline.

• Maitsekas disain

• Vapustav sõit

• Meelitav mugavus

• Vaimustav võimsus

• Muljetavaldav turvalisus


Enlarge

Võimas välimus, sportlik stiil

Avangardistlikku disaini on lihtne ära tunda, ent pea võimatu kirjeldada. Lihtsalt vaata Opel GTC-d lähemalt. Kompaktkupee elegantsi uut taset esindav kere, jõuliselt lai ilme ning äratuntavad Opeli disainielemendid on pilkupüüdvad ning samas ka aerodünaamika teenistuses.


Enlarge

Taasavasta autosõidu rõõmud

Opel GTC tehnoloogia teeb sõidu lihtsamaks, nauditavamaks ja rahuldustpakkuvamaks. Linnaliikluses, kiir- ja külateedel – kõikjal tõeliselt kirglik. Sest ka meie inseneridele meeldib autoga sõita.


Enlarge

Kiirust ja avarust

Juhikoha toetav ja peenhäälestatud ergonoomika, kvaliteetsed materjalid ning avar pagasiruum ja panipaigad loovad mugava õhkkonna.  Eelkõige aga peitub sinu GTC erilisus Opeli tõeliselt personaalsetes lahendustes.


Enlarge

Lõbutsemiseks loodud

Opel GTC ülitõhusad bensiini- ja diiselmootorid võimsusega kuni 147 kW (200 hj) pakuvad dünaamilise välimuse väärilist võimsust.


Enlarge

Kindel, rahustav, turvaline

Lisaks dünaamilisele juhitavusele ja rahuldustpakkuvale võimsusele on oluline ka aktiivsete ja passiivsete turvasüsteemide pakett, millega saab Opel GTC-st veelgi mõnusama sõiduelamuse. Samuti on olemas spetsiaalselt väljatöötatud suurepärane vargavastane süsteem.


Liigu edasi

Rohkem teavet Opel Astra GTC.