Tagasi
Edasi
Tagasi
Edasi

COMBO TOUR.

Sõbralik, vahva ja võimalusterohke.

Ruumikus ja paindlikkus on uue Opel Combo Touri kaks põhieelist. Vaata sisse ja näed ideaalseid võimalusi perele, vaba aja veetmiseks, hobideks, sportimiseks ja reisimiseks. Või hoopis mugava võimaluse kombineerida kõik see oma tööga, mõnusat sõidumiljööd kaotamata.

 

See on uue ajastu pereauto: paindliku ruumiga, keskkonnasõbralik ning taskukohane. Sest see on:

  • Praktilise ruumika disainiga
  • Mugav, funktsionaalne ja ohutu
  • Klassi suurima veo- ja reisijateruumiga
  • Silmapaistvalt säästlik ja võimas

Enlarge

Hiilgav kombinatsioon

Uue Opel Combo Touri suurepärases vormis on laitmatult ühendatud ruumikus, praktilisus, töökindlus ja funktsionaalne elegants.


Enlarge

Värske ja vormis

Uus Opel Combo Tour kaitseb ja hoolitseb sinu, reisijate ja kõige kaasasoleva eest. Pealegi võid lisada nii palju mugavust, kui hing iganes ihaldab.


Enlarge

Et elu oleks kergem

Lihtne sisse astuda ja laadida, istekohti viiele või lisavõimalusena seitsmele, hõlpus kohandada ja palju kasutusvõimalusi ning funktsioonide ja varustuse valik on uuel Opel Combo Touril tõeliselt hea. Teise rea kokku- ja allaklapitavad istmed ning 7-istmelise eemaldatavad kolmanda rea istmed võimaldavad suurendada pagasiruumi järk-järgult 800 liitrilt 3200 liitrini.


Enlarge

Sõida rohkem, säästa rohkem

Uue Opel Combo Touri napp kütusekulu, pikad hooldusvälbad ja roostegarantii hoiavad perekonna kulud kindlalt kontrolli all.


Opel püüab mõistlikkuse piires tagada veebilehe täpsuse ja ajakohasuse, kuid ei vastuta veebilehe sisule tuginemisest tuleneda võivate nõuete või kahjude puhul. Osa veebilehel sisalduvast teabest võib olla ebatäpne toote turuletoomisele järgnenud muudatuste tõttu. Osa kirjeldatud või kujutatud varustusest võib olla saadaval üksnes teatud riikides või lisatasu eest. Opelil on õigus tootespetsifikatsioone igal ajal muuta. Oma asukohariigi täpsed tootespetsifikatsioonid saate oma Opeli edasimüüjalt.