Opel Cascada - lisavarustus

Proovisõit

Proovisõit ütleb rohkem kui tuhat pilti. Reaalseks kogemiseks klõpsa siia.

Proovisõidu broneerimine

CASCADA lisavarustus.

Stiilne, mugav ja võimalustrerohke Cascada täidab kõik su vajadused ja veelgi rohkem – ning Opelil on laias valikus lisavarustust, millega saad oma kabrioletti enda maitsele kohandada. Kvaliteetne lisavarustus laiendab ja täiendab igakülgselt niigi suurepärast Cascadat.

Enlarge

Mugavus ja abi

Tunne end nagu kodus. Kui veeta autos palju aega, muutub see sageli teiseks koduks. Siit leiad kõik Opeli korrashoiu- ja mugavuslahendused nii sisse kui välja, põrandamattidest pagasikorraldusvahenditeni ning veel palju muud.


Enlarge

Veosüsteemid ja kandurid

Opeliga on palju lihtsam kõike kaasa vedada. Laias mitmekülgsete veosüsteemide ja kandurite valikus on täiuslikud lahendused kõikideks rännu- ja sporditegevusteks. Valikus on nii Opeli originaaltooteid kui ka pakkumisi meie partneri, veosüsteemide turuliidri Thule valikust.


Enlarge

Teabe- ja meelelahutussüsteem

Et teekond oleks veel parem - Opeli teabe- ja meelelahutussüsteemid on tõeliselt head. Lisana pakutavad Bluetooth®-iga vabakäekomplektid, navigatsioonisüsteemid, kaardiuuendused ja erinevad multimeediaühendused aitavad kätt elu pulsil hoida.


Enlarge

Stiilivarustus ja OPC Line

Oled valmis silma paistma? Alusta siit. Pakume suurepärast valikut stiilivarustust, mis teeb sinu Opelist tõeliselt erilise. Opel Performance Center ja OPC Line tähistavad eksklusiivsust, peent tehnikat ja põnevaid sõiduelamusi. Loo auto, mis eristub massist.


Enlarge

Veljed

Anna Opelile uute velgedega oma nägu. Olgu maitse milline tahes, Opeli originaalvaluvelgede valikust leiad enda stiiliga sobivad. Naudi Opeli originaalvarustuse stiili ja kvaliteeti.