Tagasi
 • ADAM

  Opel ADAM

  Sinu ja ainult sinu. Uus Opel ADAM on isikupärane, suutlik ja silmatorkav. Kõik detailid saad ise valida.

 • CORSA 3-UKSELINE

  3-ukseline Opel Corsa

  Dünaamiline kuju ja detailitäpne ilu, kuus eri varustustaset ja lai mootorivalik.

 • CORSA 5-UKSELINE

  5-ukseline Opel Corsa

  Võta 5-ukseline Corsa ja naudi elu. Julge stiil ja vaimustav detailitäpsus nii sees kui väljas.

Edasi

  VÄIKEAUTOD.

  Opeli väikeautode valik.

  Linnaliiklus. Üha tihedamalt autosid, vähem parkimisvõimalusi, kütusehinnad tõusuteel. Nii see kord juba on ning muutusi pole paista. Väikeauto on neis oludes ratsionaalne valik. Õigemini optimaalne auto. Esmalt tasubki mõelda, kui suurt autot sa tegelikult vajad.

   

  Opel ADAM on uus, stiilne ja võimalusterohke ning maksimaalselt isikupärane väikeauto. Täiuslik linnaelukaaslane. See ei tule muidugi üllatusena, meie väikeautod on olnud alati silmapaistvad.

   

  Kui väike üldse on väike? Mokka tõi Opeli kindlalt väiksemate linnamaasturite esirinda. Linnasõbralik Agila on väike ja enneolematult praktiline, noorele perele sobiv Meriva aga mahutab näiliselt väikesesse keresse üllatavalt palju ruumi ja elegantsi. Corsa on alati meeldinud neile, kes ei soovi suurt autot, ent soovivad mugavust, suutlikkust ja väljapaistvat säästlikkust.

   

  Kõiki neid võib liigitada väikeautodeks, eriti kütusekulu poolest. Ent kõik nad on täiskasvanule piisavalt ruumikad, eesmärkideni jõudmiseks küllalt suutlikud ning Opelile omaselt turvalised ja seestpoolt ülimalt võimalusterohked.

   

  Kui vajad siiski veel rohkem ruumi, palume tutvuda Opeli pereautode valikuga.

  CORSA 3-UKSELINE

  CORSA 5-UKSELINE