Tagasi
 • ASTRA Sports Tourer

  Opel Astra Sports Tourer

  Vaata salongis kuhu tahes, võta ette mida tahes, Sports Toureril on kõikjal praktilised innovatiivsed lahendused ja kõigeks sobiv lisavarustus.

Edasi

  UNIVERSAAL.

  Opeli universaalide valik.

  Universaalkerega autol on viis ust, viis istekohta ja suur tasase põrandaga pagasiruum. Opel pakub stiilseid Astra ja Insignia universaale, mille mudelinimetus on Sports Tourer.Mõlemad on just sellised, nagu tõeline auto olema peab: ülimalt stiilne ning suurepäraseid sõiduelamusi pakkuv.

   

  Vanasti olid universaalkerega autod eelkõige praktilised. Tänapäevased universaalid sümboliseerivad aga luksuslikkust ja kvaliteeti ning on suunatud eelkõige inimestele, kes sõidudünaamikas kompromisse tegemata vajavad vahel võimalust rohkem asju pardale võtta.

   

  Kui oled üks neist, on just sulle loodud Opeli unversaalid: moodsad ja elegantsed, suutlikud ja mugavad Astra Sports Tourer ning Insignia Sports Tourer. Nende haruldaselt mitmekülgsete kasutusvõimalustega salong on ülimalt mugav ja suurepärase ergonoomikaga. Kui otsid paindlikkust, praktilisust ja mugavust, on see õige valik.

   

  Opel pakub ka laias valikud muid pereautosid ja linnamaastureid.

  ASTRA Sports Tourer