OPELI PEREAUTOD

Elu on iga päev üllatusi täis. Kuid Opeli pereautoga oled igaks juhtumiks valmis. Sest meie pereautod on täpselt nii paindlikud, mugavad ja turvalised, nagu sinu perekonnal vaja on!

 

Puhkus, treening, sünnipäevapeod või ostlemine terve perega: meil on olemas lahendus iga proovikivi jaoks. Pead lihtsalt otsustama, kui palju ruumi ja paindlikust oma ellu vajad, ja meil on sinu pere jaoks olemas ideaalne valik.

ZAFIRA

MERIVA

  • Vaata lisa

ASTRA SPORTS TOURER

COMBO PASSENGER

  • Vaata lisa

INSIGNIA SPORTS TOURER

VIVARO COMBI

INSIGNIA COUNTRY TOURER

UUS ZAFIRA

 

Stiilses 7-istmelises Zafiras on ruumi kõige jaoks, mis elus on olulised: hobidest terve pere nädalalõpu väljasõiduni, ostureisidest ärireisideni.

ASTRA SPORTS TOURER

 

Tõeliselt suur: Kui soovid kõiki 5-ukselise Astra parimaid omadusi, kuid koos ruumikama pagasiruumiga, siis on sobivaim pereauto sulle Astra Sports Tourer.

INSIGNIA SPORTS TOURER

 

Kõige kõrgema kvaliteedi disain. Soovid pereautot, mis sobib ideaalselt ka mobiilseks kontoriks? Siis on Insignia Sports Tourer täpselt õige valik.

INSIGNIA COUNTRY TOURER

 

Insignia Country Tourer ühendab endas linnamaasturi sõiduomadused, ülimoodsa neliveo ja võimsad turbomootorid. Sportlik ja mitmekülgne sõiduk, mis on perekonna järgmiseks seikluseks alati valmis.

MERIVA

 

Meriva on tõeliselt mitmekülgne ja suurepärane valik perele. Roni pardale ja koge enneolematut paindlikust, mugavust ja tõhusust.

Vaata lisa

COMBO PASSENGER

 

Rohkelt ruumi ja suurem paindlikus – need on Combo Passengeri võtmeomadused. Perekond, vaba aeg, sport või puhkus: Combo abil tuled kõigega toime.

Vaata lisa

VIVARO COMBI

 

Töökindel, praktiline ja säästlik: Vivaro Combi pole mitte ainult väga otstarbekas, vaid selles on tänu paindlikule salongilahendusele ka ruumi kuni üheksale reisijale.