ONSTARI TEENUSED

KUIDAS ONSTARI EDASI KASUTADA

 

Sooviksid nautida OnStari teenuseid ka edaspidi? Enne prooviperioodi lõppu saadame e-postiga teate, et saaksid otsustada, kuidas soovid OnStari teenuseid tellida.1,2

Close

Kuidas Onstari Edasi Kasutada.

OnStari teenuseid3 on lihtne pikendada. Selleks on kaks võimalust:

 

1. võimalus: Logi oma kasutajaandmetega OnStari portaali ja osta OnStari teenusepakett jaotisest "OnStari paketid" .

2. võimalus: Vajuta autos sinist teenindusnuppu ja vestle OnStari nõustajaga. Nõustaja aitab vormistada OnStari teenuste tellimuse.

 

Hinnateave peatselt tulekul.

1 Kui loobud pärast prooviperioodi lõppu OnStari teenuste ostmisest, ei saa sa edaspidi OnStari teenuseid ega myOpeli rakenduse OnStari funktsioone kasutada. Olenemata OnStari tellimuse olemasolust saad siiski veel 4 aastat igakuiselt autodiagnostika e-kirja, kui pole sellest teenusest loobunud.

2 OnStari kasutamiseks on vaja teenused eelnevalt aktiveerida, kohapeal peab olema mobiili- ja GPS-levi. Pärast tasuta prooviperioodi on teenus tasuline. OnStari teenusepaketid võivad tasuta proovipakettidest erineda. Kõik funktsioonid ei pruugi olla saadaval kõikidele mudelitele ja varustustasemetele. Teenustele kehtivad teenusetingimused.

3 Kui autol on kehtiv Opeli autoabi poliis ja see katab tekinud probleemi, saab OnStar pakkuda autoabi tasuta. 2 Kui autol puudub kehtiv Opeli autoabi poliis või see ei kata tekkinud probleemi, võib Opeli Autoabi Partner võtta oma teenuste eest tasu.